Župne obavijesti 34. nedjelja kroz godinu – KRIST KRALJ 21. 11. 2021.

Župa sv. Stjepana – Gorica-Sovići

Župne obavijesti

34. NEDJELJA KROZ GODINU – KRIST KRALJ

21. 11. 2021.

 

 

  1. Sljedeća nedjelja prva je nedjelja došašća, početak nove liturgijske godine i početak priprave za Gospodinov dolazak, kako onaj na koncu vremena, tako i na njegov dolazak među nas u vremenu, odn. za njegov rođendan. Četiri su adventske nedjelje, a i sami advent – došašće ove godine traje puna četiri tjedna, do Badnjeg dana uključivo. Neka Gospodin dadne, da nam ovo vrijeme bude duhovno plodonosno.

 

  1. Došao je novi broj: Glasa koncila, Katoličkog tjednika.

 

  1. U Dubrovniku je umrla časna sestra SERAFINA (krsnim imenom Anica) VLAŠIĆ, franjevka od Bezgrješnog Začeća. Ukop će biti na Dančama u Dubrovniku. Dan i vrijeme ukopa objavit će se naknadno. Pomolimo se…

 

 

————————————————–

SOVIĆI:

 

 

Za sve naše dobročinitelje, molimo: Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

 

Udostoj se Gospodine sve koji nam dobro čine, poradi imena svoga u ovom životu svakim blagoslovom blagosloviti, i na koncu ovog, nagraditi životom vječnim u kraljevstvu nebeskom. Amen.