Župne obavijesti 3. USKRSNA NEDJELJA 18. 4. 2021.

Župa sv. Stjepana – Gorica-Sovići

Župne obavijesti

3. USKRSNA NEDJELJA

18. 4. 2021.

 

 

  1. U nedjelju je Markovdan. Blagoslov polja i sv. misa bit će u Šamatorju u 11 sati. Rana misa kao i obično u crkvi u 9 sati. Misa u Sovićima u nedjelju je također u 9 sati.

 

  1. Iz Osnovne škole zamoljeni smo oglasiti:

Predupis (prijava) djece u I. razred osnovne škole, koja će pohađati nastavu u školskoj 2021./22. godini, obavit će se od 19. do 23. travnja, dakle od ponedjeljka do petka, u vremenu od 9 do 11 sati na broj telefona: 039-670-062. U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja će do 31. kolovoza imati navršenih šest godina života, tj. djeca rođena do 31. kolovoza 2015. Na zahtjev roditelja/skrbnika i na prijedlog stručnog povjerenstva, u I. razred može se upisati i dijete koje do 31. kolovoza 2021. neće imati navršenih šest godina. Roditelj (skrbnik) dužan je upisati dijete u onu školu (matičnu ili područnu) koja je najbliža mjestu stanovanja djeteta. U potpisu: ravnateljica škole.

 

  1. Od tiska su stigli novi brojevi Glasa koncila i Katoličkog tjednika. Izašao je i novi broj Župnog listića.

 

————————————————–

 

 

Za sve naše dobročinitelje, molimo: Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

 

Udostoj se Gospodine sve koji nam dobro čine, poradi imena svoga u ovom životu svakim blagoslovom blagosloviti, i na koncu ovog, nagraditi životom vječnim u kraljevstvu nebeskom. Amen.