Održana tribina pod nazivom “Pobačaj i umjetna oplodnja”

U srijedu 16. veljače 2023. godine, u Crkvi sv. Stjepana Prvomučenika u Gorici s početkom u 20:00 sati održana je tribina pod nazivom “Pobačaj i umjetna oplodnja”. Tribinu je održala dr. med. Nikolina Penava, specijalistica za ginekologiju i
opstetriciju u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici u Mostaru.

Nakon kratkog pozdravnog govora, župnik fra Marin Karačić zazvao je Božji blagoslov na predavačicu i sve prisutne.

Dr. Penava privukla je pažnju prisutnih govorom o pobačaj, umjetnu oplodnju i korištenje kontracepcijskih sredstava, sve potkrijepila znanstvenim dokazima, te iznijela vlastito svjedočanstvo kako je nakon burne prošlosti, mir i pravi put pronašla u Bogu.

Ovu tribinu s tri glazbene točke uveličale su naše župljanke Sanja Boban i Nikolina Pejić.

Zainteresiranosti posjetitelja za ovu i prethodne teme poticaj je za održavanje tribina i u budućnosti.