Župne obavijesti 2. USKRSNA NEDJELJA 11. 4. 2021.

Župa sv. Stjepana – Gorica-Sovići

Župne obavijesti

2. USKRSNA NEDJELJA

11. 4. 2021.

 

 

 

  1. Napominjemo da smo jučer nastavili s vjeronaukom za prvopričesnike i krizmanike. Apeliramo i na jedne i na druge i na roditelje, da ovo shvate ozbiljno. Nama je nemoguće stalno provjeravati tko je bolestan i tko nije, tko je u izolaciji i tko nije… ali je činjenica da od početka pa do jučer, nikad nismo imali situaciju da su svi prvopričesnici ili svi krizmanici bili na vjeronauku! Vrijeme nam je još kratko. Napominjemo da je Prva sv. pričest 9. svibnja a Krizma 15. svibnja, ako Bog da. Nadamo se da nećemo morati odgađati.

 

  1. Večeras u 18 sati, u župnoj crkvi, pod sv. misom, naši framaši slave svoja primanja i obećanja. Slavlje će biti, naravno, samo u crkvi. Preporučujemo ih u vaše molitve.

 

  1. Od tiska su stigli novi brojevi Glasa koncila i Glasnik mira.

 

  1. U proteklom tjednu umrli su: ROBERT MISIR Zlatanov i MILA JELIĆ + Stjepana. Pomolimo se…

 

————————————————–

 

 

Za sve naše dobročinitelje, molimo: Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

 

Udostoj se Gospodine sve koji nam dobro čine, poradi imena svoga u ovom životu svakim blagoslovom blagosloviti, i na koncu ovog, nagraditi životom vječnim u kraljevstvu nebeskom. Amen.