Župne obavijesti – 2. NEDJELJA PO BOŽIĆU, 2. 1. 2022.

Župa sv. Stjepana – Gorica-Sovići

Župne obavijesti

2. NEDJELJA PO BOŽIĆU

2. 1. 2022.

 

 

  1. U četvrtak je svetkovina Bogojavljenja – Sv. tri kralja. Svetkovina nije zapovijedana, ali se svugdje, pa i u nas, slavi kao da jest. Raspored misa je kao nedjeljom. Blagoslov soli i vode bit će na svim misama. Milostinja te nedjelje namijenjena je papinskim misijskim djelima.

 

  1. U nedjelju je svetkovina Krštenja Gospodinova i završetak božićnoga vremena.

 

  1. Kako smo jučer objavili ni ove godine nećemo ići u blagoslov kuća. Vi koji želite dati svoj doprinos za naše crkve i kuću možete kao i lani uzeti kuverte i kalendare u dnu crkve i vratiti nam kad vam bude zgodno. Jedino je napomena za one koji žele primati kakav vjerski tisak da bi se trebali prijaviti do 15. siječnja. Hvala svima na razumijevanju i unaprijed hvala na vašim darovima.

 

  1. U proteklom tjednu umro je LJUBO VLAŠIĆ + Mate. Pomolimo se…

 

————————————————–

 

SOVIĆI:

Za sve naše dobročinitelje, molimo: Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

Udostoj se Gospodine sve koji nam dobro čine, poradi imena svoga u ovom životu svakim blagoslovom blagosloviti, i na koncu ovog, nagraditi životom vječnim u kraljevstvu nebeskom. Amen.