Održana tribina: “Imam sve, a nisam zadovoljan” dr. sc. Ankice Baković

U srijedu, 19. listopada 2022. gofine s početkom u 20 sati, u župnoj je crkvi u Gorici održana tribina pod naslovom: “Imam sve, a nisam zadovoljan”. Gošća predavačica je bila dr. sc. Ankica Baković, psihologinja i psihoterapeutkinja. 
 
Pošto je župnik fra Marin Karačić pozdravio sve prisutne, svoj prvi glazbeni broj izveli su Darija i Petar Stanković. Darija je jedna od svima dobro poznatih pjevačica, sestara Ramljak. 
 
Prepuna crkva i odličan ugođaj bili su pokazatelji da su ljudi željni dobra sadržaja te da im je tema bliska i zanimljiva. Dr. sc. Ankica uspjela je na bliz, zanimljiv i jednostavan način prikazati problematiku naših međuljudskih odnosa i nedostataka komunikacije, te dati konkretne savjete za rad na sebi. 
 
Ovo je bila prva u nizu ovakvih i sličnih tribina, a kroz godinu nad očekuje još stručnih predavača, dobrih glazbenika i zanimljivih i kvalitetnih tema.