Radna akcija na uređenju okoliša oko župne crkve u subotu 24. 7. 2021.

RADNA AKCIJA
OBAVIJEST I POZIV
 
Bliži nam se svetkovina zaštitnika naše župe sv. Stjepana koji ove godine pada u utorak (3. kolovoza).
Okoliš oko župne crkve poprilično je velik i Bogu hvala da je tako. Sve to treba držati urednim, i za to je potrebno podosta ruku. Tijekom godine to nekako uspijevamo, ali za Stipandan, trebalo bi to temeljito urediti i potrebna je ozbiljnija akcija.
To je naše, ogledalo i slika Župe, i zato pozivamo one koji mogu da sudjeluju u akciji koju smo planirali na uređenju okoliša oko naših crkvenih objekata!
Svi koji možete i želite dobro ste došli, trebalo bi ponijeti i alat: kosilice i trimere (mislim da to skoro svaka kuća ima), naravno mogu se ponijeti i grablje, škare i sl… Planirali smo akciju u subotu 24. 7. 2021 g. ujutro od 7.30 sati pa nadalje. Hvala svima koji će se odazvati!