NEDJELJA PRESVETOGA TROJSTVA

Župa sv. Stjepana – Gorica-Sovići

Župne obavijesti

NEDJELJA PRESVETOGA TROJSTVA

12. 6. 2022.

 

 

  1. Sutra je blagdan sv. Ante, sv. misu slavimo u Gorici u 7 sati. Sv. Ante, u Hercegovini se osobito slavi u našem samostanu na Humcu. Svečana Uočnica je večeras u 19 sati. Sutra, na sami dan, sv. mise su u: 5, 6, 7, 8 i 9 sati. Svečano misno slavlje je u 11, te svečana večernja sv. misa u 19 sati. U našoj župi je večeras također treća večer trodnevnice sv. Anti u 18 sati, nakon koje također slavimo sv. misu, na kraju koje će biti i blagoslov djece.

 

  1. U četvrtak je svetkovina Presvetoga Tijela i Krvi Kristove, Tijelovo ili Brašančevo. Svetkovina je zapovijedana. Sv. mise su u Gorici u 8 i 11 sati. Nakon pučke sv. mise bit će procesija kroz crkveno dvorište i Šamatorje, te na kraju blagoslov s Presvetim. U Sovićima sv. misa je u 9.30 sati.

 

  1. Oglašavamo ženidbu sljedećih zaručnika:

ANTE BIOČIĆ, sin Stjepana i Snježane r. Biočić iz Runovića i

LUCIJA PEJIĆ, kći Darija i Emilije r. Boban iz Sovića.

Ukoliko netko zna za kakvu zapreku za vjenčanje ovih oglašenih zaručnika dužan je to dojaviti u župni ured.

 

  1. Od tiska je stigao novi broj Glasa koncila. Izašao je novi broj Župnog listića.

 

  1. Za sve naše dobročinitelje molimo: Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

Udostoj se Gospodine sve koji nam dobro čine, poradi imena svoga u ovom životu svakim blagoslovom blagosloviti, i na koncu ovog, nagraditi životom vječnim u Kraljevstvu nebeskom. Amen.